Середа, 19 Червня

Поліція затримала керівництво «Муніципальної варти»: їх підозрюють у вимаганні та отриманні хабарів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 5 червня, у Львові затримали чотирьох працівників ЛКП «Муніципальна варта», включно з директором.

Про це повідомили місцева прокуратура та поліція, пише ZAXID.NET.

Усіх їх підозрюють у вимаганні та отриманні хабарів у формі надання охоронних послуг приватним підприємствам за гроші.  При цьому у статуті ЛКП «Муніципальна варта» передбачене надання платних послуг з охорони.

Усіх підозрюваних працівників відсторонили від роботи. Як повідомили у прес-службі міської ради, мерія також звернеться у поліцію щодо об’єктивності розслідування та відповідного покарання.

За версією поліції, директор ЛКП «Муніципальна варта» разом із своїм заступником та ще двома керівниками підрозділів, «зловживаючи службовим становищем, налагодили схему системного вимагання та одержання неправомірних вигод від суб’єктів підприємницької діяльності за надання охоронних послуг».

У прокуратурі повідомили, що затримані муніципали, окрім охорони комунального майна, охороняли ще й приватні об’єкти. Свої послуги приватникам вони надавали без оформлення договірних відносин та отримували за це платню готівкою. До охорони об’єктів вони залучали особовий склад підприємства.

Відомо, що впродовж трьох місяців працівники ЛКП «Муніципальна варта» охороняли майданчик з продажу вживаних автомобілів, за що отримали 80 тис. грн. У п’ятницю, під час отримання ще 30 тис. грн, їх затримали правоохоронці.

У поліції задокументували отримання грошей за надання охоронних послуг муніципалами ще від семи різних підприємців. Ці гроші, за версією правоохоронців, були розподілені між усіма учасниками злочинної групи.