Поліція обшукує помешкання львівського волонтера Святослава Літинського

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вранці 8 вересня поліцейські почали проводити обшук у помешканні відомого львівського волонтера і громадського діяча Святослава Літинського.

У чому його підозрюють наразі не зрозуміло, проте сам Літинський у розмові із ZAXID.NET припустив, що обшук пов’язаний із загальною кампанією проти волонтерів, які забезпечують постачання автомобілів для потреб ЗСУ.

Коли поліцейські прийшли з ухвалою про обшук, волонтера вдома не було, бо саме поїхав за новим автомобілем для військових.

«Близько 07:00 ранку подзвонили в двері. На запитання дружини хто там, відповіли, що прийшли вручати повістку. Дружина, звісно, відчинила двері, але виявилося, що немає ніякої повістки, а є ухвала суду про обшук», – розповів Святослав Літинський репортерці ZAXID.NET.

Поліцейські відразу почали шукати щось пов’язане із продажем автомобілів для ЗСУ. «Таке враження, що поліція думає, що війна вже закінчилися і тепер хоче посадити волонтерів на гачок чи просто посадити до в’язниці», – каже Літинський.

За його словами, судячи з ухвали суду, обшук проводять у межах розслідування справи про продаж гуманітарної допомоги. «Вони звинувачують одного капелана у продажі гумдопомоги. Я там фактично ні до нічого», – каже він.

З початку повномасштабного вторгнення Літинський разом з колегами за рахунок пожертв пересічних українців зміг передати на потреби ЗСУ понад 250 автомобілів. Про усі витрати Святослав Літинський регулярно звітував у соцмережах.