П’ятниця, 24 Травня

Поліція Мексики закупила українські електробайки Delfast

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український стартап Delfast підписав угоду з поліцією мексиканського міста Мехікалі про передачу кількох електричних велосипедів TopCop для тестування.

Як пишуть у пресрелізі стартапу, наразі правоохоронці тестуватимуть електробайки на вулицях центральної частини міста. Компанія вже презентувала свою продукцію поліціянтам та владі міста.

Факт, що Delfast пропонує “зелені” велосипеди, був вирішальним, оскільки екологічні проблеми мають першорядне значення в цьому районі – Мехікалі є одним із найбільш забруднених міст у Мексиці.

Електробайк Delfast TopCop може проїхати до 240 кілометрів на одному заряді, без використання педалей. Максимальна швидкість моделі – до 80 кілометрів на годину. Електробайк обладнаний GPS-датчиком та можливістю віддаленого блокування і запуску.

“Байки нестимуть службу в специфічних кліматичних умовах високогір’я, перевірятимуться на зручність ергономіки, надійність конструкції, захист від пилу і підвищеної вологості”, – повідомили в Delfast.

Після тестування байки можуть доопрацювати для потреб окремих поліцейських департаментів, наприклад, спецсигналами або повним приводом. На прохання клієнтів до електровелосипеда можуть бути додані причіп, радіоприймач або кріплення для зброї чи невеликого вогнегасника.