Четвер, 13 Червня

Поліцейські покарали підлітка за стрілянину у Винниках, відео якої він опублікував в соцмережах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поліцейські склали адмінпротокол на 19-річного хлопця, який стріляв у повітря у Винниках біля Львова. З двома його 16-річними товаришами правоохоронці провели профілактичні бесіди.

Група юнаків зняла та поширила в мережі TikTok ролик, на якому під час прогулянки на вулиці один із них здійснює постріли в повітря, а другий коментує російською мовою “Ето тібє нє твой Краснадар, ето Віннікі!”.

Героїв ролика встановили спочатку небайдужі у Винниках, де вони записали вибачення за свою поведінку та пообіцяли задонатити 10 000 грн на ЗСУ.

А вже сьогодні поліція навідалась до 19-річного хлопця за місцем працевлаштування, який власне стріляв з пістолета, ймовірно, із стартового пістолета. Ще двоє 16-річних були поруч на відео.

Щодо старшого з учасників правоохоронці склали адмінпротокол за дрібне хуліганство (ст.173 КУпАП). За попередніми даними, він стріляв у повітря зі стартового пістолета.

Винуватцю загрожує штраф або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

З двома його неповнолітніми товаришами поліцейські провели профілактичні бесіди.