Вівторок, 29 Листопада

Польща продовжила заборону на міжнародні авіарейси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польща, де кількість хворих на Covid-19 менша ніж в Україні, не поспішає відкривати кордони. У Польщі продовжили заборону на міжнародні пасажирські авіаперевезення, запроваджену через епідемію в країні, до 16 червня. Про це повідомляє польське видання Onet.pl.

“У зв’язку з епідемією у Республіці Польща, необхідно продовжити період заборони на міжнародні авіарейси”, – йдеться у розпорядженні Ради міністрів.

У документі визначається, що заборона на міжнародні авіарейси продовжиться до 16 червня.

Уряд Польщі уважно аналізує динаміку захворювань на Covid-19 в середині країни та у сусідніх країнах і, коли ситуація буде безпечною, прийме рішення про відкриття кордонів.

Про це заявив голова канцелярії голови Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик, інформує Dziennik Gazeta Prawna.

«Ми аналізуємо ситуацію під час зустрічей урядового штабу з кризового реагування, який відбувається раз на кілька днів. Коли ми переконаємося, що таке рішення (відкриття кордонів – ред.) є безпечним, ми його приймемо», – заявив Дворчик.

Він зазначив, що уряд уважно аналізує ситуацію, яка складається з пандемією коронавірусу в Польщі і сусідніх країнах.

Дворчик підкреслив, що пандемія коронавірусу змінила Європу та світ, а з певними обмеженнями і ускладненнями «потрібно буде рахуватися ще деякий час».

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джонса Хопкінса, загалом від початку епідемії у Польщі коронавірусом інфікувалися 25669 людей, з яких 1143 особи померли та 12641 людина одужала. В Україні 26 514 інфікованих і 777 летальних випадків.

Із 5 червня в Україні відновлюється пасажирське авіасполучення: з Києва можна буде подорожувати до інших великих українських міст, а міжнародні – з 15 червня, але лише з тими державами, які на той час так само будуть готові відкрити своє небо для українських літаків.

Як відомо, 14 березня в Польщі прийняли рішення призупинити міжнародне залізничне і авіаційне пасажирське сполучення, заборонити в’їзд в країну іноземцям, а також обмежити роботу торгових центрів і проведення масових заходів.