Четвер, 13 Червня

Поки Україну обстрілювали: Таїсія Повалій розважала росіян “Червоною рутою” на Новий рік

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Співачка-зрадниця Таїсія Повалій виступила у Новий рік на “Блакитному вогнику”. Вона заспівала “Червону руту” українською мовою, поки на Україну здійснювався черговий терористичний напад.

Вже ніхто й не очікував адекватної позиції співачки-зрадниці Таїсії Повалій, однак вона насмілилась на черговий цинічний вчинок. Поки Росія обстрілювала Україну в новорічну ніч, артистка розважала росіян, повідомляє 24 Канал.

Попри війну на російських пропагандистських каналах показували розважальне шоу “Блакитний вогник” з артистами, які підтримують геноцид і вбивства українців.

На сцені з’явилась і Таїсія Повалій, яка називала війну “складною ситуацією”. Вона цинічно заспівала легендарний твір Володимира Івасюка “Червона рута” українською мовою.

У мережі засуджують черговий цинічний вчинок Таїсії Повалій. Та дехто вже змирився з позицією зрадниці та піджартовує через її українську:

  • “Івасюк перевертається у труні. Особливо від оплесків Джигарханяна”;
  • “Як іронічно. Нас тут буквально вбивають за українську мову, але їй ок походу”;
  • “Зрадниця! Коли Україну бомблять вона співає і танцює для катів свого народу”;
  • “Раніше українці святкували під російські пісні, тепер росіяни під українські. Українізація в процесі. Браво, агент Повалій”;
  • “Боже, це ж треба так любити гроші. Доки ваших родичів, знайомих і колишніх друзів сьогодні бомбардували ви співаєте для катів”.