Вівторок, 21 Вересня

Подивіться як на Східницькому перевалі у Львівській області відновлюють дорогу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На одній із наймальовничіших ділянок Львівської області відбувається поточний середній ремонт дороги. Йдеться про автошлях Т-14-02 «Східниця-Пісочна», де в даний момент влаштовують фінішний шар покриття в цілодобовому режимі. Перевал знаходиться на відтінку дороги Борислав-Східниця, перед в’їздом до Східниці.

Ще два місяці тому проїзд автотранспорту серпантином поблизу Східниці був чималим випробуванням навіть для досвідчених водіїв. А нині проїхати 6-кілометровим відрізком дороги, що пролягає через перевал, нескладно й новачкові – покриття рівне та гладке.


Нещодавно бригади “Автомагістраль-Південь” влаштували на відрізку км 0+000 – км 6+139 автошляху посилену дорожню основу із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та нижній вирівнюючий шар покриття з дрібнозернистого асфальтобетону.

Для цього використали асфальтоукладальні комплекси та найсучасніший перевантажувач. Використання цієї техніки дозволяє уникнути контакту автосамоскидів з асфальтоукладальником та забезпечувати рівномірне перемішування асфальтобетонної суміші при її укладанні, що значно покращує якість дорожнього покриття.


Наразі на ділянці поблизу Східниці розпочався фінішний етап асфальтних робіт-влаштування покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону.

Окрім цього паралельно виконують облаштування узбіч та водовідвідних канав та проводять підготовку для влаштування прикрайкових водовідвідних лотків загальною протяжністю 8 км, аби забезпечити належне водовідведення з проїжджої частини та захистити земляне полотно від розмивів.


Разом з тим на іншій ділянці дороги Т-14-02 – км 45+460 – км 62+396 – відбуваються ремонтні роботи з влаштування верхнього шару покриття тривають в нічну зміну.

Відтак, для можливості якнайшвидшого завершення основних робіт та мінімізації дискомфорту для місцевих мешканців та туристів, дорожньо-ремонтні роботи не припиняються ні вдень ні в ночі.
До виконання робіт залучено понад 70 працівників та 50 одиниць дорожньо-будівельної техніки.

Весь комплекс робіт з відновлення майже 40 км дороги Т-14-02, що веде до популярних курортів Прикарпатського краю Трускавця та Східниці, планують завершити вже до осені цього року.

Окрім підвищення рівня безпеки та комфорту дорожнього руху, відновлення автошляху покращить соціально-економічні зв’язки західного регіону та розвине його курортно-туристичний потенціал.

Share.