Субота, 25 Березня

Подати показники лічильника за світло можна онлайн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нова онлайн-послуга послуга працює у тестовому режимі, повідомляє Tvoemisto.tv.

ПАТ «Львівобленерго» запустило онлайн-сервіс для подачі показників лічильника на своєму сайті. У ньому можна подати показник, дізнатись скільки потрібно платити за електроенергію, а також перевірити графік планових знеструмлень за своєю адресою, передає прес-служба підприємства.

Нова послуга працює від 5 вересня у тестовому режимі. Потрібно клікнути на відповідний банер зверху стартової сторінки сайту, ввести свій десятизначний код (особовий рахунок) та обрати відповідний пункт.

У меню можна обрати такі пункти:

1. «Подати показник лічильника» – тут можна подати показник Вашого приладу обліку електроенергії. Нагадуєм, що показник слід подавати з 1 по 5 число місяця включно.

2. «Дізнатись скільки до оплати» – тут ви зможете дізнатись скільки Вам нараховано за спожиту електроенергію.

3. «Дізнатись ситуацію з відключенням» – ви отримаєте інформацію про причини відсутності електроенергії за Вашою адресою.

Нова онлайн-послуга послуга може бути поки що недоступною в деяких версіях інтернет-браузерів.

Зазначимо, що десятизначний код (особовий рахунок) можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в Кол-центрі «Львівобленерго» –  0 800 50 15 68 (цілодобово, безкоштовно), на вашій сторінці «Персонального кабінету» info.loe.lviv.ua або у відповідному районному відділенні електропостачання.

Нагадаємо, у червня 2018 року змінюється час подачі показників електролічильника для населення відповідно до нових «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.