Неділя, 25 Лютого

Початок навчального року у школах Івано-Франківська відклали

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Замість дистанційного навчання у сусідньому Івано-Франківську продовжили “літні канікули” до 11 вересня через те, що місто потрапило до «червоної» карантинної зони. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив сподівання, що до того часу місто виключать із «червоної» зони.

«У неділю дехто зробив свято першого дзвоника, що дозволялося, але сьогодні [ред. 1 вересня], на жаль, діти не пішли до школи», – зазначив Марцінків в ефірі «Громадського радіо».

«Оголошуємо канікули! Замість дистанційного навчання, ми продовжуємо канікули. Таке рішення прийняли на оперативній нараді», – зазначив мер.

Він переконаний, що місто помилково віднесли до «червоної» зони.

«По всіх показниках ми між “зеленою” і “жовтою”, якщо взяти показники, а не враховувати, що до Івано-Франківська звозять всіх пацієнтів з усієї області. І не тільки нашої області, а й сусідніх – Тернопільської та Закарпатської. Тому люди не розуміють, чому ми не можемо надати дітям можливість навчатися з дотриманням усіх санітарних вимог», – сказав міський голова.

Для населених пунктів «червоної» карантинної зони є можливість навчати дітей у школах дистанційно. Однак цим користуються не у всіх містах.

Наприклад, влада Калуша Івано-Франківської області відмовилася вводити дистанційне навчання в школах, а натомість відклала початок навчального року.

Під час брифінгу в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що у зв’язку з карантином в Україні школи можуть самостійно приймати рішення про перенесення канікул.

“Керівникам навчальних закладів рекомендовано запровадити гнучку структуру освітнього процесу. При цьому, потрібно передбачити можливість внесення змін у терміни канікул, початку і завершення навчальних семестрів з урахуванням епідеміологічної ситуації”, – заявив Шкарлет.