Поблизу станції Скнилів облаштовують безпечний перехід через залізничні колії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У регіональній філії «Львівська залізниця» триває місячник із профілактики невиробничого травматизму на об’єктах інфраструктури. У рамках акції львівські залізничники реалізовують комплекс додаткових заходів для запобігання травмуванню сторонніх осіб на території залізниці.

За дорученням виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Володимира Крота колійники та будівельники розпочали ремонтні роботи на регульованому пішохідному переході через колії поблизу станції Скнилів, яким громадяни масово користуються, особливо у ранковий та вечірній час доби, для найкоротшого переходу між вул. Городоцькою та Курмановича у Львові.

© railway.lviv.ua

Працівники Львівської дистанції колії вже виконали комплекс підготовчих колійних робіт та вклали два комплекти залізобетонного настилу. Будівельники Львівського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» завершують облаштування пандуса для зручного пересування осіб із обмеженими фізичними можливостями. Підходи до переходу планують встелити бруківкою. Крім того, для гарантування безпеки громадян зв’язківці обладнають перехід новими засобами звукової та світлової сигналізації, що завчасно попереджатиме пішоходів про наближення поїзда, а енергетики подбають про належне освітлення для безпечного переходу через колії у темну пору доби.

© railway.lviv.ua

Під час інспекції об’єкта керівник залізниці ознайомився з ходом робіт, дав доручення обладнати перехід тимчасовими засобами безпеки, зокрема поручнями для зручного переходу громадян, а також поставив завдання завершити весь комплекс робіт у першій декаді листопада.

Приклад переходу у Білій Церкві

Нагадаємо, що в рамках місячника з профілактики невиробничого травматизму залізничники розпочали інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо правил безпечної поведінки на залізничному транспорті. Першочергово працівники Львівської магістралі проводять лекції та практичні заняття на тему безпеки в освітніх закладах, на підприємствах та в установах, що розташовані поблизу залізничних об’єктів.

Share.