“Побачимося в Гаазі”: посол України в США відповів РФ через заяви на конференції в ООН по Криму

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Посол України в США Володимир Єльченко відповів на заяву постійного представника Росії в ООН Василя Небензі на конференції про Крим, скликаній РФ 21 травня. Свою реакцію на подію український дипломат Володимир Єльченко оприлюднив у Twitter.

“See you in The Hague, guys! (переклад – Побачимося в Гаазі, хлопці!)”, – відповів Єльченко на заяву постійного представника Росії в ООН Василя Небензі з приводу того, що Москва і Київ не повинні вести діалог із кримського питання, оскільки жителі півострова “давно зробили свій вибір”.

Відзначимо, на конференції, яку організувала Росія, виступили заступник голови підконтрольного Росії Духовного управління мусульман Криму та Севастополя Есадуллах Баїров, голова проросійської громадської організації “Українська громада Криму” Анастасія Гридчина, колишній керівник російського державного каналу “Міллет”, депутат підконтрольної Кремлю Бахчисарайської міськради Ервін Мусаєв і ведучий російського телеканалу “Крым 24” Олександр Макарь.​

Під час конференції посли Франції, Бельгії і Європейського союзу засудили дії Москви і заявили, що підтримують територіальну цілісність України.

Українська місія в ООН бойкотувала скликану Росією конференцію.