Вівторок, 30 Листопада

По відремонтованій вулиці Хуторівка почав курсувати тролейбус №23

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На відремонтованій вулиці Хуторівка з 06:20 ранку, 23 жовтня, почав курсувати тролейбус №23. Днем раніше на вулиці наносили розмітку для смуги громадського транспорту, а вночі тролейбуси проводили тестову обкатку мережі.

Раніше тролейбус №23 курсував з Ряшівської й до автовокзалу на вул. Стрийській. Тепер він поїде по Хуторівці, ремонт якої тривав із січня цього року.

Оновлений маршрут виглядатиме так: Ряшівська – Виговського – Володимира Великого – Тролейбусна – Наукова. Далі замість того, щоб повертати на Стрийську, поїде прямо на Хуторівку. А у зворотному напрямку: Хуторівка – Стрийська – Рубчака – Тролейбусна – Володимира Великого – Виговського – Патона – Ряшівська.

“Наразі це буде маршрут № 23, який не буде заїжджати на Автовокзал. Працюватиме 8 машин, інтервал руху — 7 хв. Якщо їх буде замало, то у листопаді збільшимо кількість тролейбусів на маршрутів”, — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Для львів’ян, яким потрібно добратись з вул. Ряшівської до автовокзалу, рекомендують їхати тролейбусом №23, а на перехресті вул. Стрийська-Наукова пересісти на 22-й або 25-й тролейбуси.

Містянам доступні пересадкові квитки, вартість яких 8 гривень. Такі квитки діють 90 хвилин з безкінечною можливістю пересадок з одного електротранспорту на інший.

Share.