Субота, 20 Квітня

“По нашій позиції випустили ракету”: Тарас Тополя зізнався, як банальне запізнення врятувало йому життя

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Фронтмен популярного українського гурту “Антитіла”, учасники якого з перших днів війни стали на захист рідного Києва, розповів про випадок, коли його життя “висіло на волосині”. Зі слів музиканта, він уникнув смерті тільки через банальне запізнення.

Про інцидент артист розповів в інтерв’ю “Сьогодні“. В матеріалі йдеться, що наразі це був найнебезпечніший момент на війні, який пережив виконавець.

Фронтмен “Антитіл” поділився, що з побратимами ледь не потрапили в халепу, коли змінювали місце дислокації. Воїнів врятувало те, що вони не поспішаючи збирали свої речі.

Всього за пів години до того, як солдати мали прибути на нове місце, туди влучила ворожа ракета. Окрім повільних зборів, життя героям врятував також білборд, який трішки знешкодив снаряд.

“Це дуже цікава історія. Ми перебазовувались з однієї позиції на іншу і трішки затримались, збираючи речі. Ми запізнились на 30 хвилин у нашу точку прибуття, і протягом цих хвилин у нове місце нашого базування було випущено ракету, яка б рознесла його вщент, якби не білборд на трасі, який зупинив її”, – повідомив співак.

Він також розповів, що вибух ракети відчули на собі люди, в домівках яких вилетіли вікна. На щастя, окупанти не забрали життя жодного воїна та мирного громадянина.

“Вона розірвалася, не долетівши 20 метрів. У всьому кварталі повибивало вікна, все в уламках, але всі живі й продовжують нести службу”, – заключив Тополя.

Артист пригадав, коли востаннє бачив свою сім’ю. Також він розповів, де тепер його дружина та діти.

“Востаннє я бачив свою сім’ю в обід першого дня цієї війни. Вони одразу виїхали в безпечне місце на захід України, а згодом, через два тижні, вилетіли до моєї родини в США”.

Тарас Тополя разом з дружиною виховують двох синів – Марка та Романа, а також маленьку дочку Марію. Зважаючи на те, що артист багатодітний батько, він міг виїхати за кордон у безпечне місце, але залишився захищати свою країну. Водночас ми поцікавились у музиканта, як він ставиться до тих чоловіків, які все-таки поїхали з України.