Площу Святого Теодора у Львові хочуть оновити

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Громадська організація Urbanideas розробила проект ревіталізації площі.

На площі Святого Теодора збираються створити новий громадський простір. Про це Tvoemisto.tv розповіла детальніше одна з керівників організації Urbanideas Ольга Криворучко.

«Все почалось з воркшопу, який відбувся ще 2015-го року. Ми організували екскурсію, яка супроводжувалась захопливою лекцією. Також за допомогою дітей – заступників волонтерів – ми виготовляли меблі: самі їх вирізали, скручували, малювали. Потім почали обговорювати архітектурні, містобудівні, історичні, археологічні та адміністративно-організаційні блоки питань», – розповідає вона.

Під час підготовки свого проекту керівники Urbanideas поспілкувалися з місцевими мешканцями.

«Скаржаться на нічний клуб з витяжками, які працюють цілодобово, персонал, що курить на задвірках, та галасливих відвідувачів, – каже Ольга. – Це все неабияк порушує спокій жителів площі».

За її словами, через брак місць для паркування на площі часто залишають авто на тротуарах, що заважає місцевим жителям. Також не нормується рух приміських маршруток, які постійно розвертаються на площі та стоять там.

«Ми враховуємо побажання мешканців. Плануємо більше озеленити площу, зробити гладкі тротуари без вибоїн. Також хочемо розширити пішохідну зону і довести до ладу парковку», – ділиться намірами Ольга. Також вона додає, що реалізація їхніх задумів тепер залежить від фінансування міської ради.

Христина Генсьорська для Tvoemisto, фото photo-lviv.in.ua та Urbanideas