Понеділок, 11 Грудня

Пляшка львівського пива із зображенням путіна стала експонатом Британського музею

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кураторка Британського музею Леонора Ф. Бейрд-Сміт зробила експонатом пляшку пива львівської пивоварні “Правда”. Про це стало відомо 21 жовтня із публікації на сайті музею, пише Суспільне.

Пиво мало назву “Putin Huilo”, а на етикетці розміщувалась карикатура на Володимира Путіна та Дмитра Медведева.

“Пляшка з етикеткою, на якій зображено оголеного володимира путіна на троні з мініатюрним Дмитром Медведєвим на колінах, який тримає ядерну бомбу в оточенні танків, озброєного солдата, забризканих кров’ю машин та нафтових свердловин”, – йдеться у описі.

У кураторському коментарі до експоната додано, що після початку повномасштабного вторгнення львівська пивоварня припинила виробництво алкоголю, і почала займатися виготовленням “коктейлів Молотова” – імпровізованих запалювальних бомб, названих на честь В’ячеслава Молотова, який стверджував під час Другої світової війни, що “бомбардування Фінляндії – це скидання харчових продуктів”.

Кураторка колекції також додає, що компанія використовувала пляшки пива Golden Ale, яке раніше називалося “Putin Huilo” на честь популярної футбольної кричалки, що з’явилася у 2014 році.