Середа, 22 Травня

Платіжки львів’ян за тепло і гарячу воду зменшились на понад 30%

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У платіжках львів’ян за теплопостачання та гарячу воду за лютий зменшать нарахування на близько 31%. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 10 березня, передає Zaxid.net.

Як пояснив директор департаменту ЖКГ Львівської міськради Олександр Одинець, у лютому на 37% знизилась вартість газу для комунальних підприємств. Тому мерія прийняла рішення про зменшення нарахувань у платіжках львів’ян за теплопостачання та гарячу воду на близько 31%.

Таким чином у платіжках мешканців Львова за лютий суми будуть на 300-600 грн менші, ніж планувалось.

Зазначимо, що це вже третій місяць поспіль львів’янам зменшують суми у платіжках за тепло і гарячу воду.

«Ми цим рішенням даємо вказівки ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго», щоб видруковуючи платіжки людям за тепло, ціна була зменшила орієнтовно на 22%, враховуючи зменшення ціни на газ. Але в цьому тарифі закладена заробітна плата 5500 грн, а реально сьогодні є більше 10 000 грн. І нам треба буде з міського бюджету знайти 10 млн грн, щоб компенсувати втрати підприємств. Бо НКРЕ прийняла новий тариф для «Львівтеплоенерго», але не ввела його в дію. І ті кошти, що місто могло витратити, наприклад, на медичне обладнання, ми маємо скерувати на компенсацію, щоб люди могли отримати нормальну зарплату», – прокоментував рішення виконкому мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у грудні львівська мерія зменшила нарахування за тепло та гарячу воду для львів’ян на 26%.