П’ятниця, 19 Квітня

Пласт збирає кошти для масштабного розвитку. Як долучитися

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська скаутська організація «Пласт» запустила краудфандингову кампанію для збору 1 млн грн на масштабний розвиток організації. Про це йдеться на сайті платформи «Велика ідея».

«Прагнемо, щоб більше молодих українців долучилися до Пласту й отримали знання та вміння, що дозволять їм надихати та об’єднувати однодумців в єдину хвилю змін для сталого розвитку України», – пишуть автори проекту.

Зібрані кошти планують витратити на створення 50 нових осередків, проведення 200 тренінгів, залучення нових членів, запуск мобільного додатку PlastApp, ремонт пластового тренінгового центру у с. Вишнивчік Львівської області тощо.

Долучитися до збору коштів можна на сайті «Велика ідея», натиснувши «Фондувати». До закінчення кампанії залишилося ще 183 дні.

«Виховання в Пласті полягає у створені унікального середовища для дітей, що нагадує доросле життя, при цьому навчання і виховання дитини проходить у формі гри. Основними елементами виховання є життя в природі, діяльність у невеликій команді (8-12 дітей), розвиток лідерських навичок, вміння брати відповідальність тощо. З дитиною завжди перебуває дорослий волонтер-виховник, що навчає, радить, надихає та є прикладом того активного громадянина, яким має стати кожен. У Пласті діти та молодь мають можливість проявити себе та свої вміння, здобути нові навички та знання і, щонайважливіше, в разі припущення будь-якої помилки спробувати ще раз, адже Пласт – це “Велика гра”», – говорять автори.

Міський голова Львова Андрій Садовий перерахував місячну зарплату на розвиток Пласту на Сході та Півдні України. Про це Авін написав на своїй сторінці у Facebook. У прес-службі ЛМР ZAXID.NET уточнили, що середня місячна зарплата мера у 2018 році становить 29 тис. грн.

Сьогодні Пласт є найбільшою скаутською організацією в нашій державі і налічує 8000 пластунів, у 137 осередках по всій Україні.