Вівторок, 28 Травня

Після звільнення з Львівської політехніки Фаріон пропонували роботу в іншому виші, але вона відмовилась

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після звільнення з “Львівської політехніки” Ірині Фаріон пропонували роботу в іншому навчальному закладі, але вона відмовилась. Про це професорка розповіла в інтерв’ю Українським Новинам.

“По-перше, я ніколи не пішла б працювати у виш за межі Львова. Тут моє коріння, моя родина. Мене ніколи не приваблював Київ як місце праці. Для мене перебування в Києві у Верховній Раді – це тимчасове заслання за вимушеної місії. Я в п’ятницю була перша в черзі по квитки додому. Так, мені пропонували роботу в навчальному закладі. Проте мене більше не цікавить системна викладацька робота”, – сказала Фаріон.

Вона зазначила, може здійснювати таку роботу, але як гостьовий професор для певного циклу лекцій з широким спектром тематичних викладів, і вже це робить.

“Боже борони від заліків та екзаменів. Це вже, вибачте, як забава в пісочниці. Я давно вийшла за межі навчальної авдиторії і хочу максимально зосередитися на своїх наукових і медійних проєктах і системному спілкуванню з українцями по всій країні. Попереду відновлення туру Україною.

Моя мета – ідеологічна зміна країни на засадах українського націоналізму. Саме цього найбільше боїться влада в Україні і не в Україні теж, бо всім можна бути націоналістами, а українцям – НІ! То треба нам робитися націоналістами МАСОВО. І я це робитиму”, – розповіла Фаріон.