Понеділок, 2 Жовтня

Пішов у відпустку, виїхав за кордон та звільнився з посади заступник міського голови Бучача, що на Тернопільщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В час війни, 49-річний уже колишній заступник міського голови Бучача, що у Тернопільській області, “свободівець” Василь Вонсяк пішов у відпустку, виїхав за кордон, та уже дистанційно звільнився з посади, оскільки на даний час перебуває в Канаді, інформує місцевий портал Тернополяни.

49-річний заступник міського голови Бучача Василь Вонсяк наприкінці липня цього року написав заяву на відпустку до 18 серпня.

В час відпустки, Василь Вонсяк оформив догляд за своює мамою- інвалідом та виїхав за кордон, хоча досі перебував на посаді заступника голови міської ради Бучача, згодом мама Василя Вонсяка повернулася додому, але вже без чиновника.

Відомо, що Василь Вонсяк виїхав в Канаду, під час воєї відпустки, будучи чоловіком призивного віку та все ще тоді перебуваючи на посаді заступника міського голови Бучача.

Уже дистанційно, 23 серпня, Василь Вонсяк пише зааяву на звільнення за згодою сторін.

Відповідний проект рішення реєструють на сайті Бучацької міської ради вчора, 24 серпня.

А вже сьогодні 25 серпня, відбулась чергова сесія Бучацької міської ради, де Василя Вонсяка звільнили з посади заступника голови Бучацької міської ради за згодою сторін, до того ж виплатять йому з бюджету усі надбавки, премії, кошти за невикористані відпустки і так далі.

Залишаються безліч риторичних питань, на які мають відповісти правоохоронці та працівники СБУ – як чиновник такого рівня в час війни зміг виїхати за кордон? Хто дав дозвіл на перетин кордону? Як дистанційно, перебуваючи за кордоном, можна звільнитися, та ще й за згодою сторін?

Додамо також, що заступник міського голови Бучача Віталія Фреяка – Василь Вонсяк за шість місяців 2023 року отримав зарплати загалом – 249 тисяч 528 гривень та 32 копійки, в місяць зарплата чиновника склала – 41 тисяч 588 гривень 5 копійок.