Середа, 28 Лютого

Підземелля органного залу можуть відкрити для екскурсій

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський будинок органної та камерної музики буде активно працювати над цікавим наповненням контенту, залучатиме міжнародні фонди до співпраці задля розвитку закладу, приділятиме особливу увагу роботі з глядачем. Про це повідомив новобраний директор Будинку органної й камерної музики Іван Остапович, пише Гал-інфо.

«Я би хотів коротко розповісти про плани нашої команди. Перш за все, це реформи, які потрібні для подальшого розвитку органного залу: це доступність, привітність персоналу, прихильність до відвідувачів. Також важливий благоустрій, встановлення освітлення.

Нова команда: зі мною прийшла команда досвідчених менеджерів, які вміють комунікувати з середовищем, які вміють грамотно підходити до питань менеджменту. Також маємо на меті розробку фірмового стилю, який буде чітко ідентифікуватися з органним залом.

Органний зал потребує ремонту основного інструменту – органу. Це складне й довге питання, яке потрібно обговорювати з досвідченими майстрами. Планується залучення іноземних фахівців для обстеження цього інструменту.

Думаємо про відкриття підземелля для загального доступу з метою проведення екскурсійних програм.

Облаштування доступності: йдеться про інклюзивність, доступність для людей з особливими потребами.

Контент: перехід на єдине квиткове поле через електронну систему квитків. Комфорт на навігація: стильність, ремонт внутрішнього фойє, розмітка залу для зручності глядачів. Також розроблення сувенірної продукції, буклету.

Міжнародна співпраця: використання власних зв’язків для наповнення контенту, постановка нових творчих напрацювань.

Такими є ключові пункти нашої команди, які ми збираємось здійснити протягом п’яти років. Вся наша діяльність буде активно висвітлена в медіа й соціальних мережах та на нашому офіційному сайті»,- розповів Іван Остапович.

Іван Остапович © Ivan Borys

Нагадаємо, що Іван Остапович був обраний на посаду директора Львівського будинку органної й камерної музики 8 листопада за результатами конкурсу.