П’ятниця, 7 Жовтня

Підвищення тарифів на електроенергію не буде, – Герус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Підвищення тарифів на електроенергію для населення у 2020 році не буде.

Про це заявив очільник комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус під час суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу”, передає УНІАН.

Герус додав, що скасування пільгового тарифу для населення на перші 100 кВт-год/місяць також не буде.

“Це питання дійсно обговорюється і в суспільстві, і в медіа, і серед деяких політиків і чиновників. Але в президента (Володимира Зеленського – ред.) нещодавно була нарада стосовно енергетики. Там було чітко заявлено, що найближчим часом, цього року, не буде підвищення тарифів на електроенергію для населення і не буде скасування цієї пільгової категорії 100 кВт/год на місяць”, – пояснив Герус.

Він заспокоїв українців і запевнив, що найближчим часом ситуація із цінами на електроенергію буде стабільною.

“Тому хочу всіх заспокоїти: ані в цьому кварталі, ні в наступному кварталі, ні до кінця року такого підвищення не планується. Усе має бути стабільно. Не потрібно вірити різним політичним спекуляціям і маніпуляціям”, – додав Андрій Герус.

До слова, нині за перші 100 кВт-год/місяць українці платять по 90 копійок, а за кожен наступний – 168 коп.

Як повідомлялося раніше, платіжки українців на електроенергію розділять на дві складові. Одна буде за сам “струм”, а інша за транспортування – так звана “абонплата”. Імовірно, окремо для транспортування введуть нову квитанцію вже від наступного року.

Share.