П’ятниця, 2 Грудня

Піду в полон, але виведіть дітей з Маріуполя, – Аброськін міняє свою свободу на майбутнє України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У повністю зруйнованому Маріуполі залишилося багато дітей. Їх потрібно врятувати негайно, бо вони можуть загинути найближчими днями.

Часу практично не залишилося, лік вже йде на години. Відповідну заяву зробив ексзаступник начальника Національної поліції В’ячеслав Аброськін, пише 24 Канал.

Генерал звернувся до російських окупантів і закликав дозволити йому вивести неповнолітніх з оточеного Маріуполя. Натомість пропонує себе – піде у полон.

Офіцер пояснив, що хоче увійти до міста та за три дні організувати збір дітей. На останньому блокпості під час зворотного проїзду він готовий здатися.

Я – генерал поліції, який безпосередньо з 2014 до 2018 року організовував протидію проти вас на Донеччині. Включений у ваші санкційні списки. Перебуваю у вашому розшуку. Ви організували замах на мене, щоб усунути. Десятки ваших були вбиті, а тисячі ваших поплічників були затримані за моєї участі,
– вказав В’ячеслав Аброськін.

“Я саме той генерал, який, мабуть, найближчий до знаменитого полку. Це моя особиста ініціатива. Моє життя належить мені одному, і я пропоную його в обмін на життя дітей Маріуполя”, – додав правоохоронець.

Маріуполь повністю заблокований

  • Маріуполь перебуває у блокаді вже майже місяць. Все більше людей залишаються без їжі.
  • Загарбники перешкоджають усім спробам провести евакуацію через гуманітарний коридор.
  • Окрім цього, окупанти скидають авіабомби та ракети на місто, стираючи його з лиця землі.