Середа, 29 Листопада

Підтримка з Голлівуду: до Львова прибув перший транш гуманітарної допомоги від Шона Пенна

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Львівської ветеринарної академії, в стінах якої зараз живуть 500 вимушених переселенців, привезли гуманітарний вантаж від благодійної організації CORE, засновником якої є американський актор Шон Пенн.

«Допомога, яку ми отримали від CORE є лише першим траншем. Надалі схожі гуманітарні набори будуть надходить в інші місця для поселення внутрішньо переміщених осіб, наприклад, на вокзал. Між нашими організаціями уклали договір, тому усе, що отримуємо детально фіксуємо. Сподіваємось, що наша співпраця набуде постійного характеру», — розповів Юрій Безкоровайний, керівник ГО Допоможемо разом.

У наборах — продукти харчування, гігієнічні засоби та медикаменти, яких насамперед потребують люди.

Щоб дізнатись про їхні потреби, Шон Пенн особисто приїхав до Львова наприкінці березня та зустрівся з представниками влади, волонтерами та жителями різних регіонів України, що знайшли прихисток у Львові від війни. Цього разу володаря Оскара у Львові не було.

Але представники його організації CORE оглянули приміщення та поцікавились, що ще потрібно людям насамперед. Вони запевнили, що цей перший транш допомоги не буде для Львова останнім.