Понеділок, 26 Лютого

Підприємець із Донеччини щодня безкоштовно роздає людям піцу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український підприємець Ігор Виноградов має в Донецькій області мережу з кількох піцерій – дві у Маріуполі, одну в Покровську, зараз будує нову в Мирнограді. Про це повідомляється на сторінці Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.

Цими днями підприємець розпочав благодійну акцію – щодня віддає безкоштовно п’ять піц нужденним у Покровську.

“Я хочу підтримати людей, які зараз втратили роботу через епідемію. У багатьох зменшився дохід. Це невелика допомога, але багатьом родинам вона зараз потрібна”, – говорить Ігор.


Така благодійна акція від “Моко піца” стартувала 7 квітня. Ігор написав у соціальних мережах допис про це, попросив людей залишати контакти, хто потребує піци. Сьогодні до піцерії у Покровську прийдуть люди, щоб забрати гарячу піцу. Видача готової їжі самовивозом наразі у місті не заборонена.

Після запровадження заборони обслуговування відвідувачів у кафе, усю роботу перевели в онлайн. Виконують замовлення і працюють з доставкою або на самовивіз.

Також з початку епідемії Ігор та його працівники безкоштовно доставляють піцу для медиків швидкої допомоги та лікарень.

“У перші дні, коли привіз до лікарні піцу і просто віддав, у медиків було здивування, – ділиться покровчанин. – Зараз щодня доставляємо піцу медикам у Покровську та Маріуполі. У такий спосіб хочемо висловити їм вдячність, адже вони щодня ризикують своїм здоров’ям, надаючи допомогу хворим”.

Через запровадження карантинних заходів у піцеріях посилили обробку усіх поверхонь. Втім підприємець вважає, що це потрібно зараз, аби убезпечити і своїх працівників, і замовників.

Торік Ігор Виноградов вперше подав заявку на грантову допомогу від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Підприємець вже отримав морозильну камеру, холодильний стіл, машину для округлення тіста, зараз очікує піч для випікання піци.

“Це обладнання буде для маріупольської піцерії. Така піч допоможе нам пришвидшити виготовлення піци. Якщо на кухні усі процеси відбуваються швидко, то і клієнт отримає швидко своє замовлення – це наша задача”, – сказав Ігор Виноградов.

Наразі підприємець продовжує будівництво піцерії у Мирнограді і радіє, що на Донеччині представників бізнесу, які готові допомогти іншим у важкі часи, стає все більше.