Понеділок, 2 Жовтня

Під час звільнення Балаклії загинув оператор “Прямого” Олексій Юрченко

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У боях за звільнення Балаклії загинув оператор телеканалу “Прямий” Олексій Юрченко. Про це стало відомо від його дружини Тетяни Юрченко.

Олексій став до лав Збройних сил України та загинув на Харківщині 8 вересня під час звільнення Балаклії.

Він воював у 2015-2016. Бої за Мар’їнку і Піски. Отримав офіцерські погони в серпні 2022. Командував взводом гранатометників.

Дуже любив операторську роботу і мав купу планів. Приймав участь у зйомці проекту “Точка Нуль” про АТО. Такий собі серіал, який знімався силами самих атошників. У Олексія залишилась донька Даша 13 років.

Керівництво та співробітники телеканалу висловлюють співчуття родині Олексія.

Загибель Олексія Юрченка також прокоментував п’ятий президент України та лідер “Європейської Солідарності Петро Порошенко.

“Звільнення української землі — це важка праця наших військових і, на жаль, їхні життя. З великим сумом дізнався, що у боях за звільнення Балаклії загинув оператор Телеканалу “Прямий” Олексій Юрченко.

24 лютого він прийшов на Лаврську і одразу записався до 206 батальйону тероборони Києва. Далі у лавах ЗСУ поїхав звільняти Харківщину. Як офіцер командував взводом гранатометників. І от… загинув під Балаклією. Олексій воював у лавах Збройних Сил ще у 2015-2016 роках. Він відзначився у боях за Мар’їнку і Піски. У 2015 році, коли донька Даринка йшла до першого класу, Олексій вирвався з фронту, щоб повести її у перший клас… Мої щирі співчуття дружині Тетяні та всій родині Олексія”, – йдеться у повідомленні.