Вівторок, 23 Квітня

Під час вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні на Тернопільщині до церкви прилетів лелека

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Кременеччині в селі Дунаєві, Тернопільщина, 20 лютого вшанували пам’ять героя Небесної сотні Олександра Капіноса в шості роковини його загибелі на Майдані Незалежності.

У місцевому храмі Православної церкви України (ПЦУ) святого великомученика Димитрія Солунського відслужили літургію, яку очолив Кременецький благочинний протоієрей Володимир Буграк.

Після богослужіння у храмі духовенство, земляки героя, його побратими, котрі приїхали до Дунаєва вшанувати пам’ять Сашка, вирушили на місцеве кладовище. Біля могили Героя священники відслужили панахиду.

Цікаво, що всі поминальні заходи у Дунаєві – від початку служби у храмі до панахиди на кладовищі – супроводжував лелека. Птах навіть намагався зайти до храму.

Птаха була дуже спокійна та не боялась людей. Ходила між парафіянами по церковному подвір’ї, пішла з усіма на кладовище і кружляла біля могили патріота України, а ще – заглядала на церковних сходах у храм.

“Бог послав свою ознаку! Що вона означає, можна тільки здогадуватись. Під час богослужіння на церковне подвір’я прилетів лелека! Зважте, у лютому! Він ходив біля храму, підходив до людей, давав себе погладити, позував для світлин! Коли вся громада пішла на цвинтар, де священники звершили панахиду на могилі Героя, лелека також перелетів і “молився” з людьми. Пояснити таке неможливо”, – мовив отець.