Вівторок, 27 Лютого

Під час великодніх свят поліція може залучати сили спеціального призначення – МВС

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В разі непокори людей та їхнього великого скупчення під час великодніх свят поліція буде залучати сили спеціального призначення. Крім цього, як повідомили, попереду ще мусульманські свята, до них правоохоронці також готуються.

Про це в ефірі hromadske заявив радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт.

За його словами, зараз до охорони громадського порядку та забезпечення дотримання карантину залучено майже 30 тисяч правоохоронців.

«Крім цього, в разі якихось додаткових дій або за необхідності буде залучатися більша кількість особового складу», — сказав Тандіт.

Він розповів, що за статистикою люди частіше ходять до церкви у західних регіонах, тому скупчення людей більш ймовірно будуть саме там. «Ми попереджаємо людей. Також ми на постійному контакті з ієрархами церков, я практично щогодини спілкуюсь зі священиками різних конфесій, зокрема з очільниками церков. Можу сказати, що у цих областях ми план розробили», — зауважив радник глави МВС.

Тандіт уточнив, що говорив про це з очільником Нацполіції Ігорем Клименком, й той заявив, що в разі непокори поліція діятиме згідно з постановою Кабміну №211. «Ми будемо зупиняти цих людей, у місцях масового скупчення людей будемо використовувати сили спеціального призначення», — наголосив він.

Нагадаємо, що у Самборі парафія храму «Різдва Пресвятої Богородиці» УГКЦ влаштувала 17 квітня масову ходу. На чотирьох учасників заходу склали протоколи про порушення правил щодо карантину людей. Окрім того, слідчі Самбірського відділу поліції відкрили кримінальне провадження щодо порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням Кримінального кодексу України. Порушникам загрожує штраф або до трьох років позбавлення волі.