Вівторок, 27 Лютого

Під час удару по 128 бригаді загинув молодий майор зі Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Ходорівської громади надійшла чергова жахлива звістка про загибель молодого Героя. Про це повідомила громада. Загинув на війні Коцовський Віталій Володимирович, 08.02.1998 року народження, який проживав у м. Ходорові.

Після закінчення Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім Героя України Романа Точина продовжив навчання в Національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного

У 2019 році підписав контракт із 128-ю гірсько-штурмовою бригадою «Закарпаття». Ще до початку повномасштабного вторгнення рф на Україну був направлений на навчання в Національний університет оборони України ім.Івана Черняховського в м. Київ.

За час проходження служби нагороджений орденом ім..Б.Хмельницького ІІІ ступеня, заохочувальною відзнакою – медаль, як лейтенант, «За особливу службу» ІІІ ступеня, відзнакою командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІ ступеня, «Почесною відзнакою батальону».

У загиблого Героя залишились батько, мати та двоє братів, учасників АТО, які теж мужньо захищають Батьківщину.

Нагадаємо, 6 листопада 128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада підтвердила загибель 19 військових від удару росіян під час урочистостей неподалік від лінії фронту 3 листопада.

Міністр оборони Рустем Умєров увечері 4 листопада доручив Головній інспекції Міністерства оборони провести повну перевіркуза фактом цієї трагедії.

Президент Володимир Зеленський заявив, що трагедії з масовою загибеллю воїнів 128-ї гірсько-штурмової бригади у Запорізькій області можна було уникнути. Президент наголосив, що триває розслідування, яке має дати рідним загиблих воїнів і суспільству чесні відповіді, як сталася трагедія та чиї розпорядження були неправильними.