Понеділок, 26 Лютого

Під час суботньої толоки у Львові висадили 72 дерева та 40 кущів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В рамках кампанії «З нами місто розквітає» минулої суботи, 13 квітня, в місті відбулась передвеликодня загальноміська толока.

Близько 1070 людей долучилися до прибирання території парків, скверів. Відтак, загалом у парках Львова висадили 72 дерева та 40 кущів, зібрано 208 м.куб. сміття.

«Цієї суботи до прибирання парків долучилося близько 1070 людей. Відтак упродовж дня було висаджено 72 дерева та 40 кущів, а також зібрано 208 м.куб. сміття. Дякуємо усім небайдужим мешканцям, що знайшли час для прибирання парків нашого міста», — зазначили у відділу екології та природних ресурсів ЛМР.

До слова, до прибирання парку «700-річчя Львова» долучився і міський голова Андрій Садовий. Мер висадив у парку дерева і закликав усіх долучитись до озеленення власного міста, адже амбітна ціль Львова на цей рік — висадити 10 тисяч нових зелених насаджень. Для усіх охочих створена навіть спеціальна карта, де є інформація про локації та потребу дерев, які там можна висадити.

Нагадаємо, місяць озеленення, прибирання та благоустрою триває з 18.03.2019 до 18.04.2018. Департамент містобудування запрошує усіх охочих долучатися до загальноміської кампанії «З нами місто розквітає».