Понеділок, 24 Червня

Під час ракетної атаки на Україну повітряний простір Польщі перетнув невідомий об’єкт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю вранці, 29 грудня, у повітряний простір Польщі з боку України увійшов неідентифікований літальний об’єкт, повідомило Оперативне командування Збройних сил Республіки Польща.

«Вранці в повітряний простір Республіки Польща з боку кордону з Україною увійшов невпізнаний повітряний об’єкт, який від моменту перетину кордону до зникнення сигналу спостерігався радарами системи ППО країни. Відповідно до чинного порядку оперативний командувач Збройних Сил мобілізував наявні сили та засоби», –
йдеться у повідомленні Оперативного командування Збройних сил Польщі.

Як інформує радіо RMF, об’єкт, який рухався на великій швидкості, спостерігали мешканці ґміни Долгобичув на Люблінщині. Мова йде про територію навколо Пшеводува – саме тут рік тому вибухнула ракета, яка прилетіла з території України. Це село розташоване лише за 7 км від кордону з Україною.

Очевидці повідомляють, що чули сильний шум і свист. Об’єкт рухався на захід.

За даними радіостанції, в околицях Замостя ведуться пошуки. Там мобілізовані значні сили.

RMF повідомляє, що сили ППО Польщі спостерігали за об’єктом. Інформації про те, що стався вибух, немає.

«Може виявитися, що було лише миттєве порушення нашого повітряного простору і цей невпізнаний об’єкт повернувся в Україну», – йдеться у повідомленні RMF.

Президент Польщі скликав термінову нараду з військовим керівництвом після порушення повітряного простору з боку України.