Середа, 22 Травня

Під час карантину у Львові припинять роботу нічні клуби, дискотеки і стрип-клуби

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Практично уся розважальна індустрія міста припинить роботу на період оголошеного до 3 квітня карантину для запобігання поширенню коронавірусу Covid-19. Заступник мера Львова Андрій Москаленко повідомив 14 березня про припинення роботи нічних клубів, дискотек і стрип-клубів.

Напередодні львівська мерія оголосила про припинення роботи усіх кінотеатрів, боулінгів, театрів, спортзалів, басейнів, концертних залів та інших місць масового проведення дозвілля. Також мова йде про групові екскурсії та інші можливі групові зібрання.

Ми забороняємо проведення будь-яких заходів у Львові, це не може бути 200 осіб, може бути до 50 осіб, але якщо це забезпечення функціонування міста і лише з окремого рішення штабу. Це важливо.”, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Заборона поки не стосується торгових галерей, супермаркетів, ресторанів, церков, але усі ці заклади мають бути обладнані місцями дезінфекції.

Джерело: zaxid.net

Натомість продуктовим магазинам та аптекам рекомендують перейти на цілодобовий режим роботи, щоб уникнути великого скупчення людей. Таке рішення було прийняте сьогодні на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС.

Від сьогодні міські туристично-інформаційні центри в аеропорту та на вокзалі переходять у он-лайн режим.

Нагадаємо, у Львові від 12 березня до 3 квітня у всіх навчальних закладах різних форм власності ввели карантин.