Понеділок, 11 Грудня

Під Бахмутом загинув український режисер Олег Бобало, родом зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У середу, 21 грудня, у важких боях під Бахмутом загинув український режисер телевізійних фільмів, рекламних роликів, телепередач Олег Бобало, який народився у Львові. Про це повідомили його колеги у Facebook.

“Олега Бобало більше немає. Перед очима промайнули миті дитинства, спільні зустрічі Нових років, час, коли ми разом виступали у львівському молодіжному театрі “Дебют”, а згодом і в театрі Бориса Озерова”, – написав режисер Євген Лавренчук.

Загибель Олега Бобала також підтвердила його дружина, актриса театру і кіно, Ганна Яремчук. Зокрема вона повідомила, що не знає, коли відбудеться похорон, оскільки ще не привезли тіло загиблого бійця.

“За справедливістю, він повинен знімати кіно. Він має бути затребуваний у цій галузі. Натомість у нас вдома стояв автомат і купа військових “нощечків”, що передавала мама з Америки, для хлопців. Чи хотів він бути військовим? – ні. Хотів він кіномайданчик змінити на окопи?- ні. Чи повинен він пройти через усю війну цілим і неушкодженим?- так. Бо я так молила Бога зберегти мого Олежку. А тепер я не знаю, як жити без тебе у всіх сенсах. Я була така, тому що ти підсвічував мене зсередини. Тепер світло згасло”, – додала вона.

“Бахмут, загинув під Бахмутом… ” Сьогодні побачила, там загинув колега – режисер Олег Бобало. Ми не були знайомі особисто, але наш маленький світ надто тісний. Я бачу його фотографії – кіношкола, групові фото з нашим дорогим викладачем, потім доросле життя, зйомки, фестивалі… Як же гірко”, – написала у Facebook режисерка Ірина Цілик.

Олег Бобало – режисер телевізійних фільмів, рекламних роликів, телепередач. Зняв короткометражний фільм “Структура кави або “Абзац” за оповіданнями Богдана Жолдака.

10 вересня 2012 році отримав грант Президента України як молодому діячу в галузі кінематографії для виробництва ігрового короткометражного фільму «Структура кави або “Абзац”» за мотивами оповідання «Структура кави» Богдана Жолдака на базі ТОВ “Кінокомпанія Гуллівер Сінема” (м.Київ) у розмірі 400 тисяч гривень.