Субота, 18 Вересня

Петиція за відставку Володимира Зеленського набрала необхідну кількість голосів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Петицію за відставку Володимира Зеленського з посади президента України за неповні набрала понад 25000 голосів. Тепер її має розглянути президент.

Про це йдеться на сайті електронних петицій.

“18 квітня 2019 року в програмі “Право на владу” Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через чотири дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив закон “Про запобігання корупції”, – нагадує автор петиції.

Нагадаємо, український політтехнолог та політик Віктор Уколов з Дрогобича зареєстрував на сайті президента петицію за відставку Володимира Зеленського з посади президента України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ми, що підписалися нижче, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з посади Президента України через порушення Закону!

18 квітня 2019 року у програмі «Право на владу» кандидат у Президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон.

Цим він дав надію на справедливе майбутнє і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов лише через 4 дні після тієї заяви.

7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн. грн. доходів від погашення ОВДП, і цим порушив Закон «Про запобігання корупції.

Звертаємося до пана Президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям.

Володимир Олександрович неодноразово підкреслював, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам. Якщо пообіцяв — то іди!”, — наголосив Уколов.

Share.