Петро Порошенко відвідав фестини в Шевченківському гаю

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У понеділок, 29 квітня, в рамках свого візиту до Львова президент Петро Порошенко відвідав Великодні святкування на території музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай», передає Zaxid.net.

фото прес-служби ЛМР

Там глава держави виступив перед відвідувачами та учасниками святкового дійства під назвою «Воскресіння єднає». У своїй промові Петро Порошенко згадав результати нещодавніх президентських виборів та подякував львів’янам за підтримку та довіру.

«800 тисяч мешканців Львівщини проголосувало за мене і за мою команду. Я дуже ціную цю довіру і дякую за нашу єдність. Ніколи не треба впадати у відчай, бо це страшний гріх. Ми будемо робити все можливе, щоби на наш бік залучити додаткових людей і захистити наші здобутки», – заявив Петро Порошенко.

фото прес-служби ЛМР

Під час виступу президента не обійшлося без інцидентів. Під час промови Петра Порошенка з натовпу пролунав вигук «Ганьба!». На нього глава держави відреагував сміхом та заохотив незгодного відвідувача покинути Шевченківський гай.

фото прес-служби ЛМР

«Як вам не соромно? Подивіться, ви один. Ну, біжіть-біжіть, ви свою справу зробили. Підніміть руки і тікайте звідси! Браво! Браво!», – гукав Петро Порошенко навздогін невідомому чоловікові.

«Не втрачайте віри в нашу армію! Не втрачайте віри в нашу віру! І не втрачайте віри в нашу мову! Бо це той державний фундамент, який дозволить нам подолати бідність і увійти в Європу», – продовжив свій виступ президент.

фото прес-служби ЛМР

Після виступу Петро та Марина Порошенки прогулялися Шевченківським гаєм та поспілкувалися з учасниками фестин. Опісля президентське подружжя попрямувало до пам’ятника Тарасові Шевченкові, де о 16:00 розпочалася зустріч президента з громадою.

Share.