Понеділок, 27 Вересня

Петро Порошенко прокоментував співи свого сина з російським репером на сцені

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Експрезидент Петро Порошенко, коментуючи відео з концерту російського репера Face у Лондоні, якому підспівував його син Михайло, заявив, що не впливає на рішення сина. Про це Порошенко розповів у коментарі Радіо Свобода.

“Ну як вам не соромно? Моєму сину 19. Ви все робите повністю, дзвоните кожен день мамі, татові, що вам робити, з яким хлопцем зустрічатися, на які концерти ходити?

Я наголошую, що я би на цей концерт не пішов, але якщо син вважає, що якийсь рокер – я його не знаю – виступає проти окупації Криму, каже, що Крим є Україна, виступає проти влади Путіна і підтримує російську опозицію… а, може, він і про Путіна буде пісню співати. Ви вважаєте, він маленький хлопчик, щоб у мене дозволу питав?”.

Порошенко із роздратуванням в голосі поставив зустрічне питання: “Ви вважаєте, що правильно запитувати зараз позицію, що ж мій син робив?”.

Репер Face прокоментував появу сина Петра Порошенка Михайла на сцені свого концерту в Лондоні, що викликало суспільний резонанс. Музикант записав відеозвернення, в якому зізнався в любові до українців.

За словами Івана Дрьоміна (справжнє ім’я репера), йому абсолютно все одно, “хто чий син, і хто чия дочка”.

Face каже, що до нього в гримерці підійшли організатори, розповівши, що “тут син Порошенка”. Музикант вирішив, що поставиться до нього, як до звичайної людини. Коли вийшов на сцену, побачив у першому ряду “чувака, який жорстко міситься”, вирішив витягнути його на сцену (музикант робить таке часто на виступах).

У фразі “росіяни на сцені” репер нічого поганого не бачить, і відносить її тільки до себе, ніяких поглядів по відношенню до влади він не має, а націю свою любить. Україну музикант теж любить.

Face також розповів, що Михайло Порошенко хотів з ним поспілкуватися після концерту, але з цим не склалося.

“ЗМІ перестаньте труїти пацана, пацан красень, тому що слухає Face”, – сказав репер.

Share.