Понеділок, 4 Березня

Петро Порошенко – лідер довіри у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Петро Порошенко користується найбільшою довірою серед львів’ян. Якби вибори президента України відбувалися найближчим часом, більшість львів’ян віддали б свої голоси за Петра Порошенка.

Такими є результати соціологічного дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень “Социс” на замовлення телеканалу “Еспресо”. Опитування було проведено у Львові з 17 по 23 червня 2020 року.

Згідно з даними опитування, свої голоси за Петра Порошенка (серед тих, хто визначився і готовий голосувати) на виборах Президента України віддали б 45,1% львів’ян. За діючого президента Володимира Зеленського проголосували б 11,1%.

Ще 8,1% підтримали б Анатолія Гриценка. 6,5% львів’ян хотіли б бачити на чолі держави Ігоря Смешка. За міського голову Львова Андрія Садового готові проголосувати  лише 6% мешканців міста, за Юлію Тимошенко – 4,6%.

Святослава Вакарчука обрали б главою держави 4,4%, опитаних, Олега Ляшка – 2,6%. “Свободівець” Олег Тягнибок і лідер ОПЗЖ Юрій Бойко у Львові мали б найменшу підтримку на президентський виборах – 1,8 та 1,6% відповідно.

Зазначимо, понад 8% львів’ян готові проголосувати “за іншого кандидата”, якого не було представлено в опитувальнику.

З-поміж політиків Петро Порошенко також користується найбільшою довірою серед мешканців міста. Позитивне ставлення до нього висловили 47,2% опитаних, негативне – 25,2%. Натомість діючий президент Володимир Зеленський викликає негативне ставлення у 51,3% опитаних, натомість позитивно його оцінюють лише 18,2% опитаних.

Водночас на момент проведення дослідження фактично кожен п’ятий опитаний (20,6%) не міг визначитися з вибором, а 5,3% заявили, що не візьмуть участь у голосуванні.

Опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень “Социс” на замовлення “Еспресо” було проведено у Львові з 17 по 23 червня 2020 року методом телефонного опитування САТІ (computer assisted telephone interviews) з використанням планшетів. Загалом опитано 2 000 респондентів.

Дослідження проведено в усіх адміністративно-територіальних районах міста й населених пунктах, які входять до Львівської міської ради.

Результати репрезентують доросле населення Львова за такими показниками, як вік (старші 18 років), стать, а також поділ міста на райони. Статистична похибка дослідження становить 2,4% (з імовірністю 0,95).