Понеділок, 24 Червня

Перинатальний центр у Львові має запрацювати на початку 2018 року

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Роботи у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, що на вулиці Джорджа Вашингтона, 6, планують завершити до кінця цього року. Відтак з 2018 року заклад вже має приймати породілль, інформує Вголос.

«Ми обіцяли, що постараємось закінчити роботи до кінця 2017 року. І дійсно будівельні роботи є на завершальній стадії», – сказав Володимир Гірняк.

Він також наголосив, що для цього 45 млн грн було виділено із державного бюджету, а 25 – із обласного.

«З понеділка ми вже приступаємо до благоустрою територію, тут вже є необхідна техніка. Адже закінчується сезон», – розповів начальник управління капітального будівництва Олег Пелих.

© gazeta.lviv.ua

За його словами, щодня на об’єкті працює більше 100 працівників. У встановлений графік вони поки що вкладаються.

© tvoemisto.tv

«Для Львівської області перинатальний – це об’єкт №1», – наголосив Володимир Гірняк.

Зараз триває також конфлікт між трудовим колективом медзакладу та головним лікарем Ларисою Янів. Працівники лікарні просять обласну раду звільнити їхнього керівника, оскільки висловлюють їй недовіру і вважають, що вона не доклала жодних зусиль для відновлення пологового.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр, що на Дж. Вашингтона,6, закрили на ремонт у 2013 році. Через кілька місяців ремонт призупинили, в результаті стан приміщення лише погіршився, пише Львівська газета.

Цього року, у лютому Кабмін виділив для ремонту перинатального центру 45 мільйонів гривень субвенції. Частково до фінансування долучився обласний бюджет.

Депутати Львівської обласної ради просили також у міської ради про спів фінансування. Вважали за потрібне, щоб місто виділило 20 мільйонів гривень. Натомість у мерії відповіли, що вже профінансували комунікаційні мережі.