Понеділок, 27 Вересня

Перший ІТ-університет у Львові розпочав підготовку спеціалістів та бакалаврів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вересні у Першому ІТ-університеті України навчатимуться майже 100 слухачів. Серед них 48 школярів, які навчатимуться за дворічною програмою підготовки та 37 студентів бакалаврату.

Загальна кількість абітурієнтів, які подали заяви на навчання у вищий навчальний заклад “Комп’ютерна Академія ШАГ”, склала 125 осіб. З них більше чверті подали оригінали документів та розпочнуть навчання у вересні – цей показник є одним із найвищих серед вищих навчальних закладів України. Варто відзначити високий середній бал результатів ЗНО абітурієнтів, який свідчить про добрий рівень їхньої підготовки та зацікавленість в інноваційних освітніх продуктах. Про це повідомляє ЛМР.

Сучасний абітурієнт перестає шукати просто вищу освіту. Він намагається знайти навчальний заклад, в якому зможе отримати якісні, конкурентні знання та середовище для фахового та особистісного розвитку.

«Результати вступної кампанії свідчать про високу затребуваність професійної вищої освіти в ІТ-галузі, а також про розуміння абітурієнтами того, що якісний освітній продукт, який є гарантією працевлаштування та професійної затребуваності, не може існувати без серйозного інвестування», – повідомив ректор Першого ІТ-університету Віктор Волошин. ФОТО: зі сторінки ВНЗ у Фейсбук.

Share.