Четвер, 29 Лютого

Перше водійське посвідчення видаватиметься на 2 роки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Якщо протягом 2 років водій порушив правила дорожнього руху не більше 2 разів, то можна отримати нове водійське посвідчення, пише УНІАН.

Перше водійське посвідчення видаватиметься терміном на 2 роки, а протягом цього періоду буде заборонено перевищувати швидкість 70 км на годину.

Про це йдеться в постанові Кабміну №885 від 10 листопада 2017 року, яка опублікована в газеті «Урядовий кур’єр».

«Посвідчення водія, видане вперше, дійсне протягом 2 років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом … Обмеженим правом керування транспортним засобом є заборона перевищувати швидкість 70 кілометрів на годину», – йдеться в повідомленні.

Згідно з документом, якщо протягом 2 років водій порушив правила дорожнього рух не більше 2 разів, то можна отримати нове водійське посвідчення. При цьому в постанові не уточнюється, на який період буде дійсним нове посвідчення.

«Обмін посвідчення водія, виданого вперше, після закінчення терміну його дії, здійснюється без складання іспитів за умови вчинення особою протягом 2 років з дня видачі посвідчення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що повернення водійського посвідчення особам, які отримали його вперше і позбавлені права керування транспортними засобами, не здійснюється.

«Відновлення права на керування транспортними засобами у такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, після проходження позачергового медичного огляду і після складання теоретичних і практичних іспитів у сервісному центрі МВС», – йдеться в повідомленні