Понеділок, 20 Травня

Перевізники Львівщини відмовились безкоштовно возити АТОвців через відсутність фінансування

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині приватні перевізники відмовились возити учасників бойових дій через відсутність відшкодування пільг з обласного бюджету.

Про це йдеться у зверненні Асоціації перевізників Львівщини до координаційної ради учасників бойових дій при ЛОДА, передає Львівський портал.

У документі йдеться, що перевізники Львівщини скасовують пільгове перевезення захисників України, бо обласна рада, відмовила у додатковому фінансуванні пільгових перевезень.

«Обласна рада проігнорувала вкотре взяті на себе зобов’язання, відмовила нам у додатковому фінансуванні пільгових перевезень, а заступник голови Львівської облради Богдан Гагалюк взагалі не захотів із нами розмовляти. Враховуючи відсутність фінансування, ми не можемо далі продовжувати безкоштовно возити людей», – йдеться у повідомленні.

Водночас перевізники закликають учасників бойових дій, звернутися до Львівської обласної ради, щоб їхні інтереси були враховані, бо готові виконувати перевезення при належному фінансуванні.

Також перевізники з квітня обіцяють припинити безоплатно возити пільговиків через відсутність фінансування. Кажуть, що вони надаватимуть пільгові перевезення виключно в тих районах і ОТГ, які виділили кошти з місцевих бюджетів, підписали договори на відшкодування втрат від пільгових перевезень на взаємно погоджених двома сторонами умовах. В районах і ОТГ, які виділили мізерні суми і відмовляються погодити конкретні терміни дії вказаних договорів, пільгові перевезення також будуть припинені.

До цього перевізники грозилися скасувати безкоштовний проїзд для пільговиків з 1 січня 2020 року.

Однак наприкінці 2019 року перевізникам таки вдалося віднайти компроміс з Львівською ОДА щодо пільгового перевезення з умовою, що область має компенсувати видатки перевізників на пільговий проїзд до 1 березня.