П’ятниця, 19 Липня

Переселенець з Одеси працює адміністратором модульного містечка у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Віктор Габітов переїхав з Одеси до Львова і влаштувався на державну роботу. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.

Переселенець з Одеси Віктор Габітов, який в мирний час був бізнесменом у сфері торгівлі, працює адміністратором львівського модульного містечка на вулиці Пулюя.

“Я до того ніколи не працював на державній роботі, тим більше у соціальній сфері. Тому обдумав пропозицію три тижні й погодився. Нова робота мене змінила. У бізнесі я інша людина – рішучий, беземоційний, цілеспрямований, а тут інше – треба зважати на емоції людей та їхні долі”, – розповідає Віктор Габітов.

Під опікою одесита перебуває 271 переселенець. Адміністратор вирішує не лише побутові та технічні питання людей, організовує консультації з медиками чи психологами, вирішує питання з документами.

Сюди потрапили люди з різних світів та різних умов проживання. Для когось це підвищення рівня життя, для когось – різке зниження, адже дехто жив до війни у значно комфортніших умовах. Різні люди в минулому, але тепер у рівних умовах, та за пів року ми досягли порозуміння”, – розповідає Віктор Габітов.

До Львова Віктор переїхав із дружиною та дітьми. Повертатись в Одесу наразі не планує, адже виконує важливу місію за новим місцем проживання.