Вівторок, 9 Серпня

Перекладачка з Львівщини отримала нагороду від Національної Гвардії США

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Перекладачці Уляні Гентош із Борислава, що два роки служила військовим перекладачем з англійської, американські військові подарували одну із найдорожчих для себе речей – прапор США, що побував у “найгарячіших точках” світу.

Про це повідомляє місцеве джерело “F4S” у Фейсбуці.

Улянка – перекладач з англійської, допомагала американським жовнірам навчати наших воїнів військовій справі.

Подарунок Уляна Гентош отримала від 45 піхотної бойової групи Національної Гвардії США зі штату Оклахома, яка і співпрацювала з українськими військовими за допомогою перекладачки. Також дівчині вручили спеціальну подяку за підтримку військової місії.

“Цей прапор прибув на територію України, яка є міжнародним партнером США. Привезений, як символ дружби, він подарований цій людині для того, щоб висловити вдячність від усіх солдатів Уляні Гентош за підтримку нашої місії.

Без любові, відданості та підтримки таких особливих людей, наша місія була б приречена на провал. Цей прапор є маленьким виявом вдячності, щоб відзначити роботу таких особливих людей та організацій, які допомагають нам досягнути успіху і постійно підтримують наші місії”, – повідомили у 45-ій піхотній бойовій групі національної гвардії США, штату Оклахома.

Share.