Субота, 22 Червня

Перебуває в “таёжном тупике”: У Зеленського прокоментували послання путіна

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що президент країни-агресора путін у своєму зверненні до депутатів Федеральних зборів, сенаторів, депутатів Держдуми рф публічно продемонстрував свою неактуальність та розгубленість.

“путін публічно продемонстрував свою неактуальність та розгубленість. І наголосив, що рф перебуває в безумовному “таёжном тупике”.

За словами радника голови ОП, Путін показав, що перспективних рішень у нього немає й не буде, “бо скрізь “нацисти, марсіани і теорії змови”.

“Sic transit gloria mundi путіна в парламенті рф”, – додав Подоляк.

Нагадаємо, 21 лютого путін звернувся з посланням до депутатів Федеральних зборів, сенаторів, депутатів Держдуми рф. Він майже 2 години читав своє послання, але за цей час не оголосив ні про “перемоги” рф на фронті, ні про оголошення війни, ні про нову хвилю мобілізації.

Однак росія призупиняє участь у договорі про стратегічні наступальні озброєння, тобто про обмеження ядерних озброєнь рф та США.

Довідка: Договір про стратегічні наступальні озброєння (СНО) – це угода про обмеження ядерних озброєнь між США і російською федерацією.