П’ятниця, 2 Грудня

Пенсіонери та пільговики будуть надалі їздити безкоштовно у громадському транспорті Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як інформує прес-служба ЛМР, пенсіонери і всі особи пільгових категорій будуть їздити безкоштовно у громадському транспорті Львова у 2020 році.

За словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, у Львові пенсіонери і всі особи пільгових категорій, які визначені законодавством України, їздять безкоштовно у громадському транспорті Львова. Жодних рішень про скасування чи обмеження права пільгового проїзду місто не приймало, тому у 2020 році це право за пільговиками залишається.

“Жодного рішення скасовувати ці пільги, чи обмежити час їх дії, місто не приймало. Тому всі особи пільгових категорії, які мають право на безкоштовний проїзд згідно з чинним законодавством України, продовжуватимуть користуватися правом пільгового проїзду у 2020 році”, — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Стосується це рішення не лише комунальних маршрутів, але й приватних перевізників.

“Ми висували пропозицію запропонувати окремі години з 11.00 год. до 16.00 год. і після 20.00 год. для пересування пільгових категорій.

Однак, в цей момент це залишилося лише пропозицією. Львівська міська рада своєї згоди на це не надала, тому й у 2020 році до досягнення нових домовленостей приватні перевізники будуть працювати у режимі пільгового проїзду для пенсіонерів впродовж усього дня”, — зазначив Ігор Самардак, керівник АТП 14630.

Відтак, пенсіонери і всі пільговики продовжуватимуть їздили безкоштовно в громадському транспорті Львова. Цієї політики місто змінювати не буде