Четвер, 30 Березня

Пенсіонерам запровадять оплату у міських маршрутках – 2 гривні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На позачерговому засіданні Громадської Ради при управлінні транспорту вкотре поговорили про проблему пільгових перевезень у Львові.

Керівники фірм-перевізників, які взяли участь в нараді, одноголосно заявили, що ситуація у місті є критичною. Держава не відшкодовує перевезення пільговиків, а Львів самотужки із такими витратами впоратися не може.

«У разі, якщо не обмежити пільговий проїзд, перевізники не гарантують, що зможуть працювати цієї зими», – кажуть у Громадській раді.

«Місто виділило 20 млн для компенсації перевізникам на рік, однак потрібна сума в десять разів більша»,

– сказала директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Ірина Маруняк.

За словами Ірини Маруняк, виконком розгляне рішення, згідно з якими пенсіонери оплачуватимуть половину вартості проїзду як в автобусах, так і в електротранспорті. Чиновниця нагадала, що на території Львівської області пенсіонери сплачують половину вартості проїзду в автобусах. Цей наказ діє з червня, і ніхто ще його не скасував.

За словами голови інженерної комісії ЛМР Остапа Доскіча комісія вирішила – рекомендувати виконкому розглянути це питання та невідкладно прийняти необхідне рішення для забезпечення безперебійної роботи громадського транспорту. Пропонують підтримати і встановити для пенсіонерів 50% пільгу на проїзд, а не 100% як є досі.

Інші категорії можуть і далі їздити безкоштовно.

Директор «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович розповів, що таке рішення позитивно вплине на економічний стан підприємства, бо зараз пільговики становлять понад 60% пасажирів у трамваях і тролейбусах.

Джерела: Твоє Місто, Львівська газета.