Неділя, 24 Вересня

PAWS мчить на допомогу: корми і будиночки, ліки та іграшки чотирилапим улюбленцям – кішкам та напівніззлам, звичайним і… чарівним собакам

PAWS для улюблених «лапок»: тисячі позицій, починаючи від їжі та смаколиків, закінчуючи косметикою й преміксами, будиночками, екіпіруванням і ліками

Доброго ґазду видно по подвір’ю та міцній, жвавій собаці, гарну господиню – по причепуреній хатині, доглянутій миловидій і муркотливій киці. Компанію PAWS впізнаєте за ключовою ознакою – на одному майданчику зібране все найкраще, що потрібне пухнастим та гладкошерстим, міцним і тендітним домашнім улюбленцям. Вологі й сухі корми, смаколики і крафтові суміші, комплексні добавки та ліки, засоби від паразитів й наповнювачі для туалетів, ошийники і домівки, зручні стандартні й розкладні валізки для подорожей, вакцини і навіть косметика…

То що вам треба? У нас є все, абсолютно все, адже у кожній домівці милі «лапки» стрімголов біжать до вас.

Паучі та концентрати – киці, холістики й смаколики – вірному песику

Найголовніше – підбір кормів. Зазвичай власники купують 2–5 кг сухого концентрату, щоб вистачило на місяць або два. Але з огляду на фізіологічні чинники (в природі тварини споживають вологу їжу) пропонуємо іноді вводити в раціон паучі та ламістери. Є рецептури для вагітних та лактуючих тварин, зі зниженим імунітетом та хворих, схильних до надмірної ваги. Кількість тваринних компонентів (індичка та телятина, качка і курка, лосось) доходить до 80 %, підвищена кількість таурину та поліненасичених Омега-жирів.

Всі сухі корми належать до категорій супер-преміум та преміум. Для кішок пропонуємо елітні Royal Canin та Brit Premium, перевірені Acana й Brit Care, Farmina, Pro Plan та Hill’s. Наявні концентрати Happy Cat і Nature’s Protection, Oven-Baked Tradition та Home Food, Josera й 1st Choice, Monge та інші. Серед товарів є рецептури без додавання зерна. В асортименті упаковки різної маси, від 350 г до 1–2 кг і більше, є набори паучів (до 12 одиниць) та бляшанки вагою 400 г.

Товари для собак – це насамперед корми (сухі, холістики, крафтові) відомих брендів – Carnilove, Earthborn Holistic, Farmina, NOW!, Orijen, Petvita, Taste of the Wild та інших (вага до 12 кг). Є смаколики – мюслі, снек-бари, палички… Як звичайні – з сушених курки та качки, печінки й легень, так і цікаві – довгограючі жуйстики зі станової яловичої жили та рубця, вим’я й навіть бичачого пенісу. Ласощі для котиків передбачають ще більше різноманіття: різна геометрична форма, хрусткість та ніжність, фантастичне міксування і навіть печиво.

Рух і відпочинок: комфорт панує і збільшує тривалість життя улюбленців

Чотирилапим охоронцям пропонуємо різноманітну амуніцію для енергійного способу життя – намордники та ошийники, рулетки й ремінці, шлеї і прилади для спостереження. Собача мода – це одяг на прогулянку:

  • дощовики та комбінезони;
  • куртки й толстовки;
  • костюми.

Після енергійної пробіжки вихованцю приємно вмоститися біля ніг господаря чи в куточку кімнати на лежаку-понтоні, матраці чи зручній лежанці. Згодні?

В категорії товарів для котів команда PAWS запасла багато цікавих варіантів «домашніх фортець» – окрім лежака, є будиночки, «юрти», подушки й кошики. Щоб розважитись та потренуватися, мурчалам вистачить дражнилок, іграшок зі звуком, рухами та вібрацією, «дряпалок-потертушок». Адже для них психологічно вкрай важливо, щоб домашні приділяли увагу.

Економте час і гроші: проконсультуємо, порадимо, проведемо майстер-клас

Можна довго розповідати, як зооветспеціалісти PAWS обґрунтовували вибір домівок та переносок за анатомічними параметрами тварин, співставляли їх з ключовими критеріями зоопсихології, вибирали автоматичну годівницю та туалет. 5 лекцій не вистачить, щоб стисло розказати, якими чинниками керувалися ветлікарі при виборі біоактивних препаратів та сумішей з вітамінами й мінералами. Адже за сучасного способу життя собаки та кішки, як хижаки, потерпають від дефіциту ферментів та пробіотиків, що є в упольованій здобичі. Тому таурин, незамінні амінокислоти, Омега-6 та 3, хондроїтин і мінерали присутні в добавках для домашніх вихованців.

PAWS, враховуючи рекомендації та досвід практикуючих ветлікарів, старанно відбирає найкраще. Приклад – продукція Bayer та KRKA: засоби від екто- та ендопаразитів (гельмінтів), включаючи краплі на холку та спреї, шампуні з нашийниками. Захищаємо від безоарів пуходерками, чистимо зуби, витираємо лапи – розповімо і покажемо, як це робити. Наповнювачі для кішок (тирса і кварц, глина та бентоніт) і пакети для прибирання «аварій» пустотливих цуценят – у нас є все, на будь-який смак і гаманець!

Якщо серед тисяч пропозицій не змогли знайти рідкісний та ексклюзивний варіант, пишіть та дзвоніть – і за кілька днів потрібний товар буде у вас із суттєвою знижкою. PAWS працює безпосередньо з виробниками, щоб знизити вартість: оплата і доставка розділені між собою проміжком максимум у 72 години, якщо не добою-двома.