Партизани кажуть, що навести удар по флоту росіян допомогли севастопольці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Представники партизанського руху “АТЕШ” заявили, що навели ракетний удар по флоту росіян у Севастополі

У повідомленні йдеться, що протягом минулого тижня партизани вели активну діяльність з виявлення важливих військових цілей ворога. Рух також подякував севастопольцям, які щодня присилають дані, фотографії та координати з цінною інформацією.

“Були задіяні агенти з різних сфер: цивільні, військовослужбовці Чорноморського флоту Росії та працівники ремонтного заводу (на ньому проходив останній етап ремонту однієї з цілей).

Наслідками роботи зрештою стало те, що Великий десантний корабель “Мінськ” та підводний човен “Ростов-на-Дону” успішно вражені”.

 

Нагадаємо, вніч на 13 вересня окупаційна “влада” Севастополя повідомила про пожежу на судноремонтному заводі в районі Кілен-балки, Міноборони росії заявило про атаку ракетами та безпілотними катерами, внаслідок ракетного удару було пошкоджено два кораблі.

Українське видання “Defense Express” писало про виведення з ладу на тривалий термін або навіть повне знищення підводного човна “Ростов-на-Дону” і великого десантного корабля “Мінськ”.

Дослідники OSINT повідомили, що на судноремотному заводі в окупованому Севастополі пошкоджено два судна: великий десантний корабель класу Ropucha та підводний човен класу Kilo. російський Telegram-канал Baza писав, що внаслідок атаки пошкодили великий десантний корабель “Мінськ” і дизель-електричний підводний човен “Ростов-на-Дону”.

Командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук подякував українським пілотам за те, що окупантів “штормить” у Севастополі.