Середа, 29 Листопада

“Парова машина” у TikTok: як народна пісня стала трендовою у Мережі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Мережі вже другий тиждень “віруситься” автентична народна пісня “Парова машина”, яка одразу ж стала хітом українського TikTok. Користувачі миттєво підхопили композицію. Вони почали масово її підспівувати, використовувати у своїх відео у TikTok, танцювати під неї, створювати танцювальні ремікси та виконувати кавери.

Виконала композицію співачка і літературознавиця Ярина Квасній, пише ТСН.

На своїй сторінці у TikTok Ярина опублікувала відео, на якому вона а капела виконує пісню “Парова машина”. Користувачі Мережі у захваті від неймовірного голосу дівчини і манери її виконання.

@kvas.nii дякую, Боже, за дахдотерс! «Парова машина» — автентична українська пісня. На відео ситуативно пригадалося однойменнне музпереосмислення у виконаннні групи DakhDaughters #пісня #музика #лесяквартиринка #кіностудіядовженка #шулявка #акустика #співаємо #олексій #вспишка #відео #спів #українське #україна #співи #дахдотерс #дах #паровамашина #singing #sing #song #songs #ukrainian #ukrainiangirl #ukrainiansong ♬ оригінальний звук – Kvas.nii

Вперше Квасній почула пісню “Парова машина” у такій манері виконання від гурту Dakh Daughters.

Своє ж виконання композиції Квасній записала незаплановано. Це сталося на кіностудії Довженка після музичного заходу авторської музики “Леся Квартиринка”, у якому вона брала участь.

“Відео про парову машину було записано на кіностудії імені Довженка за декілька хвилин після того, як закінчилася “Леся Квартиринка”. Я тоді виступала у складі гурту “Дичка”, це був мій перший вихід на сцену перед такою кількістю людей. Після виступу було дуже багато емоцій, дуже добре розігрітий голос”, – розповіла Квасній на відео в аккаунті dorechi.media.

@dorechi.media @Kvas.nii розповіла нам про те, як з‘явився трендовий тікток про «Парову машину» та чи очікувала вона на таку популярність) #паровамашина #українськийтікток #трендиукраїни ♬ Парова машина Budchuk Kvasnii – Будчук

Ярина зізнається, що здивувалася, що пісня у її виконанні стала трендовою у TikTok.

“Коли я його опублікувала, то очікувала, що отримаю декілька приємних коментарів, але, щоби стількох – ні. Я страшенно рада, що набагато більше людей дізналося і про моїх улюблених Dakh Daughters, і про автентичну версію цієї пісні”, – підсумувала дівчина.

Наразі відео Ярини має 9,3 мільйони переглядів, 854 тисяч вподобайок, 65 тисяч поширень і майже 10 тисяч коментарів.