Вівторок, 21 Травня

Паркінг біля університету: у Львові стартували археологічні дослідження

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні розпочнуться підготовчі роботи з реконструкції площі біля головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка.

Сьогодні, 11-го липня, науково-дослідний центр “Рятівна археологічна служба” Інституту археології НАН України розпочне проводити археологічне дослідження на площі перед головним корпусом університету ім. Івана Франка. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, передає Твоє місто.

Там буде розкопано декілька місць, і фахівці дізнаються про наявність архітектурних об’єктів.

Надалі планують оголосити інвестиційний конкурс та реконструювати площу: «Для того, щоб реалізувати проект реконструкції площі перед університетом з облаштуванням паркінгу, треба провести ряд інженерних досліджень, зокрема археологічне дослідження. Також, пізніше ми зробимо гідрогеодезичне дослідження», – зазначила начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

Також, за її словами, щоб завершити дослідження, потрібно 2-3 місяці.

Основні витрати на реконструкцію візьме на себе інвестор, якого оберуть після проведення інвестиційного конкурсу.
Нагадаємо, на площі перед головним корпусом університету імені Івана Франка планують провести реконструкцію з облаштуванням громадського простору.

Як розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, на сьогодні є кілька важливих запитів від громадськості Львова. Запит від університету, щоб був забраний рух транспортних засобів від головного корпусу. Запит громади, про облаштування громадського простору навпроти площі біля головного корпусу університету Франка, бо, станом на сьогодні, таких функцій площа не виконує. Також є запит про облаштування підземного майданчика, адже дуже велика кількість машин паркується довкола університету і площі.