Паркан-жалюзі – новинка в будівництві сучасних огорож

Однією з найбільш цікавих новинок в сфері зовнішніх огорож став паркан-жалюзі. Цей незвичайний тип огорожі поєднує в собі естетичну привабливість сучасного дизайну і функціональність. Паркан-жалюзі виготовляється з вертикально розташованих алюмінієвих планок, які можуть повертатися навколо своєї осі. Завдяки цьому паркан можна легко відкривати і закривати, регулюючи світловий режим на території та ступінь ізоляції від зовнішнього середовища.

Про переваги паркану-жалюзі

Жалюзі для паркану стали використовувати активно нещодавно, адже є безліч різноманітних матеріалів для будівництва сучасних та гарних парканів. Перевагами жалюзійного паркану можна назвати:

  • Сучасний дизайн, що підкреслює стиль будинку або садиби. Є широкий вибір кольорів алюмінієвих планок.
  • Можливість частково або повністю відкривати огорожу для освітлення території.
  • Захист від пилу, шуму, вітру в закритому стані.
  • Легкість у встановленні та обслуговуванні конструкції.
  • Довговічність, корозійна стійкість.

Ціни на паркан-жалюзі в більшості своїй доступні, через це й зростає популярність матеріалу серед домовласників останнім часом. Паркан-жалюзі може стати ідеальним рішенням для огорожі території з можливістю створити мінімальний огляд того, що коїться поза межами двору. Його використання дозволяє забезпечити атмосферу комфорту і зручності для відпочинку та праці. Сучасні технології роблять паркан не лише функціональною, але й естетично привабливою частиною ландшафтного дизайну. А коли такий паркан ще й має оригінальний вигляд на фоні інших рішень, що обрали сусіди, вибір на його користь стає цілком зрозумілим.

Як влаштовано паркан-жалюзі?

Цей тип паркану складається з ламелей, що найчастіше виготовляються зі сталі. Сталева основа ламелей має цинковий та полімерний захист, адже без цих захисних складових сьогодні важко уявити експлуатацію металевого виробу. Така огорожа дозволяє не лише ефективно захистити приватну територію від проникнення сторонніх осіб, але й створює:

  • Гарну картинку, що відразу асоціюється с сучасними технологіями.
  • Додаткову можливість для освітлення двору.
  • Умови для провітрювання ділянки.

Високо цінується практичність жалюзійного забору, адже він легко встановлюється, не потребує особливо трудомісткого обслуговування та догляду впродовж своєї експлуатації. Також він має тривалий термін служби, що зазвичай перевищує навіть гарантійний.

Дуже зручно, що ламелі з металу чудово виглядають, як при використання каменю для секцій, так і просто металевих стовпів при зведення огорожі. Можливих комбінацій для створення унікального паркану безліч, тому кожен може створити паркан з урахуванням всіх своїх побажань.

Монтаж складових огорожі відбувається швидко і зручно, ще дуже цінується той факт, що елементи кріплення будуть приховані та дозволять створити ідеальну картинку.